علت استفاده برند های تجاری جهانی از بسته بندی لمینتی | شرکت کارتن سازی کارتن لاین

علت استفاده برند های تجاری جهانی از بسته بندی لمینتی

تکنیک های جدید تکمیل ورقه های فیلم ، به مارک های تجاری اجازه می دهد تا جلوه های لمسی و بصری خیره کننده ای ایجاد کنند. بازار یابان برای جلب توجه مشتری ، در حال درک پتانسیل جلوه های هستند. آن چه قصد داریم در این صفحه به آن بپردازیم ، توضیحاتی در خصوص تکنیک جدید بسته بندی لمینتی است و این که چرا امروزه اکثر برند های جهانی ترجیح می دهند از این نوع بسته بندی برای محصولات خود استفاده کنند.

بسته بندی لمینتی | کارتن لاین

سفارش کارتن بسته بندی
در :: کـــارتن لایـــن ::

ما تنها یک کارتن سازی نیستیم
ما یک مشاور در زمینه بسته بندی هستیم. ما از ابتدای فرآیند تصمیم گیری تا تحویل کارتن بسته بندی در کنار شما هستیم.

مشاوره رایگان : ۸۲۱ ۸۲۲ ۲۲ ۰۲۱
شرکت کارتن سازی کارتن لاین

لمینت چیست؟

لمینت به معنای ساختن چیزی به ویژه کاغذ ، به صورت محکم تر و ضخیم تر ، با لایه گذاری ورقه های پلاستیک شفاف ، روی آن است.

مقواهای لمینتی ، به منظور پاسخگویی به خواسته های مشتری ، از جمله افزودن لایه های ضد آب یا چربی تولید می شوند و دارای تضمینی برای تماس با مواد غذایی هستند.

علاوه بر این ، می توانند به عنوان پشتوانه ای برای انواع مواد غذایی استفاده شوند. بسته بندی لمینتی همچنین می تواند به اشکال مختلف مانند بشقاب یا سینی برش داده شوند تا به عنوان تکیه گاه کیک ، مورد استفاده قرار گیرند.

مقوا های کامپکت لمینت شده ، در طیف وسیعی از رنگ ها و چاپ های شخصی سازی شده یافت می شوند و دارای ضخامت ، وزن و استحکام مطلوبی هستند تا نیازهای مختلف کیفی را برآورده کنند. ساخت هر رنگ ، از طلا و نقره گرفته تا روشن ترین رنگ ها مانند: صورتی ، آبی یا سبز امکان پذیر است.

تولید بسته بندی لمینتی

در فرآیند تولید بسته بندی لمینتی ، مقوا را با لایه های پلاستیکی ورقه ورقه می کنند تا آن ها را برای تماس با مواد غذایی مناسب کرده و مواد آلرژی زا را که به طور طبیعی در مقوا وجود دارد ، از بین ببرند.

پس از آن ، این مقواها توسط تولیدکنندگان مواد غذایی و در بخش پزشکی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند. جلوه ها و فیلم های جدید عبارتند از :

  • فیلم های حکاکی شده
  • فیلم های شبیه سازی شده با فلز
  • فیلم های چرمی ریزدانه
  • فیلم های ضد ضخیم قوی

تولید کارتن لمینتی | شرکت کارتن لاین

کارتن لمینتی ، از شفافیت بالایی برخوردار است و مانع خوبی در برابر بخارات آب تشکیل می دهد. مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارد و نور خورشید را منعکس می کند.

بنابراین ، می تواند از محصول بهترین محافظت را انجام دهد. در برخی از بسته بندی ها نیز ، مانع جلوگیری از میعانات آب می شود که یک گزینه عالی برای بسته بندی بستنی است.

امروزه روی بسیاری از لمینت ها نیز ، سایر تکنیک های تکمیل یا چاپ نقطه ای ، مانند پوشش UV نقطه ای ، سایر لایه های ورقه ای و مهر زنی روی فویل انجام می شود.

این جلوه های ویژه ، جذابیت بصری بیشتری را ایجاد می کند تا محصولات گران قیمت را از رقابت جدا نکند. زیبایی نام تجاری با کیفیت بالا را ارتقا دهد و در عین حال ، از عملکرد و محافظت متمایزی نیز برخوردار باشد.

برای سفارش

مزیت های بسته بندی لمینتی

بزرگترین مزیت بسته بندی لمینتی این است که توجه بیشتر مشتری را به خود جلب می کند. زیرا تقریبا 70 تا 80 درصد از تصمیمات خرید ، در قفسه فروشگاه گرفته می شود. بنابراین ، مهم است که محصول شما از دیگر رقبا متمایز باشد.

کارتن های تاشوی لمینت ، همچنین چندین مزیت جسمی ارزشمند را به همراه دارند .در این نمونه از کار تن ها ، مقاومت ساختاری کارتن افزایش یافته و محافظت بیشتری از محصول داخل آن ارائه می دهد.

ترک خوردگی روی سطح ، در امتداد چین ها و بخصوص کارتن های چاپ دیجیتالی ، با استفاده از این نوع بسته بندی از بین می رود. کارتن ها را می توان ، از داخل و خارج برای اهداف زیبایی و فیزیکی ورقه ورقه کرد.

به عنوان مثال ، می توان از فیلم های متالیزه شده برای افزایش محافظت از مانع در برابر مواردی مانند بو و قرار گرفتن در معرض رطوبت استفاده کرد. علاوه بر این ، ضخامت ذاتی لمینت ، طراحان را قادر می سازد تا تخته نازک تری را بدون آسیب دیدن بسازند.

مزیت های بسته بندی لمینتی | شرکت کارتن لاین

کاربردهای لمینت چیست؟

شاید امروزه ، یکی از بزرگترین کاربردهای لمینت ، محافظت از خراشیدگی باشد. با توجه به این که سالانه میلیاردها بسته تولیدی در شرق و تا ۱۲ هزار مایل حمل می شود ، بسیاری از مارک ها ، با حفظ سطح با کیفیت ، روی کارتن تاشو بیرونی ، دست و پنجه نرم می کنند.

سوختن و خراشیدن ، باعث آسیب به بسیاری از کارتن های تا شو و زیبا می شود و تمایل مالکان را ، برای حفظ نمای خارجی برتر ، از محل فروش تا فروش نهایی ، از بین می برد.

نسل جدیدی از فیلم های ضد انعطاف پذیر ، که اغلب در درجه های مختلف مات وجود دارند ، برتری این شرایط طولانی را نشان می دهد. انتخاب نوع مناسب فیلم بسته بندی برای محصولات ، می تواند یک چالش باشد.

امروزه بسیاری از کمپانی ها در سطح جهان ، ارائه دهنده راه حل بسته بندی انعطاف پذیر بر اساس نیاز خاص محصولات مشتریان هستند.

به طور کلی ، ماندگاری و شرایط نگهداری مواد غذایی مختلف ، متفاوت است. بنابراین ، مهم است که نوعی از بسته بندی انتخاب شود که ، نه تنها از طعم و ظاهر محصول محافظت می کند ، بلکه در میان ده ها رقیب نیز برجسته باشد.

رول ها و کیک های شیرین ، محصولاتی با رطوبت بالا هستند. بنابراین ، بسته بندی باید از خاصیت ضد آب خوبی برخوردار باشد.

همچنین کلوچه ها نیز ، اغلب با مقدار زیادی روغن تهیه می شوند. مواد بسته بندی این محصولات ، باید ضد آب باشد. زیرا اکسیژن روی روغن های گیاهی آن ها تأثیر منفی می گذارد و سریع آن ها را فاسد می کند.

کاربردهای لمینت چیست؟ | کارتن لاین

مزایای اصلی لمینت

لمینت دوام مواد چاپی را افزایش می دهد و به آن ها اجازه می دهد در برابر استفاده مکرر مقاومت کنند. لمینت باعث محافظت در برابر اثر انگشت ، لکه ها ، نشت ، پارگی ، چین و چروک ، علائم سایش و همچنین روغن ، چربی آلودگی و رطوبت می شود.

لمینت با افزایش رنگ های جوهر قطعه چاپ شده ، ظاهر را بهبود می بخشد که این حالت حرفه ای تری ایجاد می کند و توجه خریدار را بیشتر جلب می کند. لمینت باعث افزایش استحکام و سختی می شود و کیفیت و اهمیت بالاتری را ایجاد می کند.

کاملا شفاف است و به هیچ وجه ، چاپ را مختل یا لکه دار نمی کند و زمینه تزئینی مناسبی دارد. همچنین ، از آنجا که لمینت باعث افزایش طول عمر مواد چاپی می شود ، باعث صرفه جویی در هزینه چاپ مجدد هم می شود. علاوه بر این ، لمینت از چاپی که در محیط های کثیف ، مرطوب یا روغنی استفاده می شود محافظت می کند.

مزایای اصلی لمینت | کارتن لاین

کلام آخر

لمینت ، از قطعات چاپ شده در برابر لکه ها و نشت ها محافظت می کند. فرآیند لمینت ، قطعات چاپ شده را بین دو قطعه فیلم پلاستیکی شفاف محصور می کند و پیوند می دهد.

این فیلم شفاف ، استحکام و محافظت بسته بندی لمینتی را افزایش می دهد همچنین باعث افزایش طول عمر قطعات چاپ شده می شود و با تعمیق و روشن کردن رنگ های جوهر ، باعث بهبود ظاهر چاپ روی کارتن و بسته بندی می شود.

سفارش خرید کارتن از کــارتن لایــن

ما در کارتن لاین آماده ایم تا به شما تمامی مراحل کار را توضیح دهیم. فرآیند سفارش یا خرید یک کارتن بسته بندی پیجیده است و نکات ریز زیادی دارد.

Ebook

به اشتراک گذاری این مقاله

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button اسکرول به بالا