مراکز تولید و فروش عمده کارتن بسته بندی | کارتن لاین

مراکز فروش عمده کارتن در 5 شهر بزرگ ایران

اگر برای بسته بندی محصول یا کالایی که عرضه می کنید به دنبال کارتن هستید، بهتر است سراغ کسانی بروید که فروش عمده کارتن انجام می دهند. تولید و فروش کارتن معمولا کسب و کار مستقلی است که مراکز خودش را هم دارد. در شهرهای بزرگ تر، کارتن فروشی های بیشتری پیدا می کنید که مسلما قیمت فروش عمده آن رقابتی تر است. در این مقاله چند مرکز فروش کارتن در شهرهای مختلف کشورمان را معرفی می کنیم.

مرکز فروش عمده کارتن در تهران

حال دو مرکز مهم فروش عمده کارتن در تهران را معرفی می کنیم.

سفارش کارتن بسته بندی
در :: کـــارتن لایـــن ::

ما تنها یک کارتن سازی نیستیم
ما یک مشاور در زمینه بسته بندی هستیم. ما از ابتدای فرآیند تصمیم گیری تا تحویل کارتن بسته بندی در کنار شما هستیم.

مشاوره رایگان : ۸۲۱ ۸۲۲ ۲۲ ۰۲۱
شرکت کارتن سازی کارتن لاین

کارتن فروشی در خیابان ظهیرالاسلام تهران

اگر در تهران دنبال کارتن فروشی هستید، حتما سری به خیابان ظهیرالاسلام بزنید. اگر با مترو به ظهیرالاسلام می روید، باید در ایستگاه سعدی پیاده شوید و از خیابان جمهوری به سمت شرق بروید، کمی بعد از باغ سپهسالار، به خیابان ظهیرالاسلام می رسید.

این خیابان علاوه بر اینکه از خیابان های قدیمی تهران است و دیدنی های تاریخی فراوانی دارد، بورس فروش کاغذ و مقوا، و مرکز فروش کارتن و اقلام مربوطه هم محسوب می شود. این خیابان پر از مغازه ها، دفاتر شرکت ها و انبارهای کاغذ، مقوا و کارتن است.

مرکز فروش کارتن در تهران خیابان ظهیر الاسلام | کارتن فروشی در تهران | کارتن لاین

خیابان ظهیرالاسلام از سال های دههٔ ۵۰ خورشیدی به بورس فروش کاغذ و مقوا و اقلام مربوطه تبدیل شده است. در این خیابان علاوه بر کارتن فروشی و کاغذ و مقوا در اندازه های مختلف، می توانید سراغ تولیدی های تقویم های دیواری، ست های اداری، ساک های دستی، هدایای تبلیغاتی، دفترچه های تلفن، لوح تقدیر، سربرگ و فاکتور را هم بگیرید.

شاید برایتان مفید باشد >  کارتن سه لایه و چگونگی ساخت آن

محل جغرافیایی خیابان ظهیر الاسلام

تصویر گوگل مپ را در تصویر زیر مشاهده می کنید. برای مشاهده بیشتر، می توانید تصویر را بزرگ و کوچک کنید.


دیگر جایی که مرکز فروش کارتن در تهران است، چهارراه سیروس می باشد.

کارتن فروشی در محله مولوی تهران

خیابان مولوی تهران و خیابان های اطراف آن، مانند خیابان خیام هم مرکز فروش عمده کارتن است. برای دسترسی به این مرکز فروش کارتن باید در ایستگاه میدان محمدیه از مترو بیرون بیایید. در خیابان مولوی به سوی بازار بزرگ و همین طور در خیابان خیام، کارتن فروشی های زیادی پیدا می کنید.

محل کارتن فروش ها در خیابان خیام تهران

مولوی هم از خیابان های قدیمی تهران است که دیدنی های تاریخی فراوانی در آن وجود دارند. در کنار جست وجو برای یافتن کارتن فروشی های مورد نظر، می توانید سری هم به بازار تاریخی مولوی، بازار پارچه فروش ها، کلیسای طاطاووس، کوچهٔ باغ ایلچی و کوچهٔ مرغی بزنید.

مرکز فروش کارتن در خیابان مولوی تهران | کارتن لاین

کارتن فروشی در اصفهان

شهرک صنعتی سگزی اصفهان ، همان طور که از نامش پیداست، واحدهای تولیدی زیادی را در خود جای داده است. در میان آن ها تولیدی های کارتن و مقوای زیادی هم هستند که مرکز فروش کارتن محسوب شده و فروش عمده کارتن انجام می دهند.

شهرک صنعتی سگزی اصفهان ؛ مرکز تولید و فروش عمده کارتن | شرکت کارتن سازی کارتن لاین

شهرک صنعتی سگزی در ۳۵ کیلومتری شهر اصفهان واقع شده و برای رسیدن به آن، راه چندانی نخواهید داشت.  اگر به این شهرک صنعتی رفتید، می توانید سری هم به شهر قدیمی سجزی در همان نزدیکی بزنید که آثار تاریخی تماشایی و طبیعت زیبایی دارد.

شهرک صنعتی سگزی روی نقشه

شاید برایتان مفید باشد >  جعبه مقوایی ایندربرد و کاربرد آن

فروش عمده کارتن در تبریز

اگر در تبریز هستید، پیشنهاد می کنیم برای یافتن مرکز فروش کارتن سری به شهرک صنعتی شهید سلیمی بزنید. این شهرک صنعتی واحدهای تولیدی فراوانی دارد و از مراکز مهم صنعتی و تولیدی در استان آذربایجان شرقی محسوب می شود.

این شهرک صنعتی در فاصله تقریبا ۴۰ کیلومتری از شهر تبریز قرار گرفته است. بنابراین با خودروی شخصی یا وسایل حمل و نقل عمومی، می توانید خود را به راحتی به آنجا برسانید و از ده ها تولیدی بزرگ کارتن و مقوا بازدید کنید. می‌توانید از این تولیدکنندگان خرید عمده کارتن هم انجام دهید.

شهرک صنعتی شهید سلیمی روی نقشه

مرکز فروش کارتن در قزوین

در شهر قزوین، سری به خیابان کوروش بزنید. این خیابان بزرگ، مرکز عمده فروشی بسیاری از کالاها، از جمله کارتن های بسته بندی است. این خیابان، در بخش قدیمی خود، تنه به تنهٔ بازار بزرگ قزوین هم است. بنابراین می توانید سری هم به این بازار سرپوشیده بزنید و سراغ چند مرکز فروش کارتن را بگیرید.

خیابان کوروش در قلب بخش تاریخی شهر قزوین قرار گرفته است. پس تا دنبال مراکز خرید و فروش عمده کارتن هستید، می توانید سری هم به محله های دیدنی و بناهای تاریخی آن، از جمله خیابان سپه یا اولین خیابان ایران، مجموعه باغ صفوی، مسجد جامع قزوین، همان بازار سرپوشیده و ده ها اثر دیگر در آن محدوده بزنید.

خیابان کوروش قزوین روی نقشه

کارتن فروشی در کرمان

بازار بزرگ کرمان از میدان ارگ این شهر شروع شده و به میدان مشتاقیه ختم می شود. این بازار از مهم ترین مراکز تجاری در قلب شهر کرمان است. اگر دنبال مرکز فروش کارتن در کرمان و فروش عمده کارتن هستید ، پیشنهاد می کنیم حتما سری هم به این بازار بزنید.

شاید برایتان مفید باشد >  چگونگی پیاده سازی خط تیغ کارتن و مقوا

این بازار از دیدنی های تاریخی شهر کرمان هم محسوب می شود و آثار تاریخی و تماشایی فراوانی را در دل خود جای داده است. هر بخش از بازار کرمان در زمان یکی از فرمانروایان این شهر ساخته شده و به خاطر ویژگی هایش، در میان بازارهای سرپوشیده ایران منحصر به فرد است.

بازار بزرگ کرمان روی نقشه


جمع بندی

در این مطلب چند مرکز فروش انواع مختلف کارتن در شهرهای مختلف ایران را معرفی کردیم. اما مسلما مراکز بسیار بیشتر و چه بسا مهم تر از این ها هم در کشورمان داشته باشیم. شما برای خرید و فروش عمده کارتن به کجا سرمی زنید؟ بورس های کارتن فروشی در شهر خودتان را با ما و سایر خواننده های این مقاله در میان بگذارید. البته اگر حضور در این بازار ها برای شما مشکل است، ما در کارتن لاین آماده ایم تا با ارائه مشاوره در این زمینه، بهترین کارتن را برای محصول شما تولید و ارائه نماییم.

مشاوره سریع با کــارتن لایــن

ما در کارتن لاین آماده ایم تا به شما تمامی مراحل کار را توضیح دهیم. فرآیند سفارش یا خرید یک کارتن بسته بندی پیجیده است و نکات ریز زیادی دارد.

Ebook

به اشتراک گذاری این مقاله

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button اسکرول به بالا