مراکز تولید و فروش عمده کارتن بسته بندی | کارتن لاین

مرکز فروش کارتن در 5 شهر بزرگ ایران

اگر برای بسته بندی محصول یا کالایی که عرضه می کنید به دنبال کارتن هستید، بهتر است به یک مرکز فروش کارتن بروید. تولید و فروش کارتن معمولا کسب و کار مستقلی است که مراکز خودش را هم دارد. در شهرهای بزرگ تر، مراکز فروش بیشتری پیدا می کنید که مسلما قیمت فروش آن رقابتی تر از سایر شهرهاست.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این روز ها ، تمام کسب و کار ها تلاش می کنند به سمت ارائه خدمات و کالاهای خود به شکل اینترنتی حرکت کنند. این صنعت نیز از این قاعده مستثنی نیست و شاهد رشد حضور تولید کنندگان این عرضه در فضای وب هستیم.

با همه این تفاسیر ، در این مقاله مراکز فروش کارتن در شهرهای مختلف کشورمان را معرفی خواهیم کرد. در این مراکز می توانید کارتن مورد نظرتان را خریداری کنید. تلاش کرده ایم که این مراکز را به تفکیک شهر برای شما جمع آوری نماییم.

سفارش کارتن بسته بندی
در :: کـــارتن لایـــن ::

ما تنها یک کارتن سازی نیستیم
ما یک مشاور در زمینه بسته بندی هستیم. ما از ابتدای فرآیند تصمیم گیری تا تحویل کارتن بسته بندی در کنار شما هستیم.

مشاوره رایگان : ۸۲۱ ۸۲۲ ۲۲ ۰۲۱
شرکت کارتن سازی کارتن لاین

مراکز عرضه کارتن در تهران

حال دو مرکز مهم در تهران را که می توان از آنجا کارتن تهیه کرد، معرفی می کنیم.

کارتن فروشی در خیابان ظهیرالاسلام تهران

اگر در تهران دنبال مرکز عرضه کارتن هستید، حتما سری به خیابان ظهیرالاسلام بزنید. اگر با مترو به ظهیرالاسلام می روید، باید در ایستگاه سعدی پیاده شوید و از خیابان جمهوری به سمت شرق بروید، کمی بعد از باغ سپهسالار، به خیابان ظهیرالاسلام می رسید.

این خیابان علاوه بر اینکه از خیابان های قدیمی تهران است و دیدنی های تاریخی فراوانی دارد، بورس فروش کاغذ و مقوا، و مرکز فروش کارتن و اقلام مربوطه هم محسوب می شود. این خیابان پر از مغازه ها، دفاتر شرکت ها و انبارهای کاغذ، مقوا و کارتن است.

مرکز فروش کارتن در تهران خیابان ظهیر الاسلام | کارتن فروشی در تهران | کارتن لاین

خیابان ظهیرالاسلام از سال های دههٔ ۵۰ خورشیدی به بورس فروش کاغذ و مقوا و اقلام مربوطه تبدیل شده است. در این خیابان علاوه بر کارتن فروشی و کاغذ و مقوا در اندازه های مختلف، می توانید سراغ تولیدی های تقویم های دیواری، ست های اداری، ساک های دستی، هدایای تبلیغاتی، دفترچه های تلفن، لوح تقدیر، سربرگ و فاکتور را هم بگیرید.

محل جغرافیایی خیابان ظهیر الاسلام

تصویر گوگل مپ را در تصویر زیر مشاهده می کنید. برای مشاهده بیشتر، می توانید تصویر را بزرگ و کوچک کنید.


منطقه دیگری در تهران که کارتن فروش های زیادی در آن حضور دارند، چهار راه سیروس می باشد.

مرکز کارتن فروشی در محله مولوی تهران

خیابان مولوی تهران و خیابان های اطراف آن، مانند خیابان خیام هم از مراکز فروش کارتن محسوب می شوند. برای دسترسی به این مرکز فروش کارتن باید در ایستگاه میدان محمدیه از مترو بیرون بیایید. در خیابان مولوی به سوی بازار بزرگ و همین طور در خیابان خیام ، کارتن فروشی های زیادی پیدا می کنید.

محل کارتن فروش ها در خیابان خیام تهران

مولوی هم از خیابان های قدیمی تهران است که دیدنی های تاریخی فراوانی در آن وجود دارند. زمانی که می خواهید کارتن خریداری کنید، در کنار جست و جو برای یافتن فروشندگان کارتن ، می توانید سری هم به بازار تاریخی مولوی ، بازار پارچه فروش ها ، کلیسای طاطاووس ، کوچهٔ باغ ایلچی و کوچهٔ مرغی بزنید.

مرکز فروش کارتن در خیابان مولوی تهران | کارتن لاین

مرکز فروش کارتن در اصفهان

شهرک صنعتی سگزی اصفهان ، همان طور که از نامش پیداست، واحدهای تولیدی زیادی را در خود جای داده است. این واحد های تولید در صنایع مختلفی مشغول به کارند. در میان آن ها تولیدی های کارتن و مقوای زیادی هم هستند که مرکز فروش کارتن محسوب شده و کارتن فروشی انجام می دهند.

شهرک صنعتی سگزی اصفهان ؛ مرکز تولید و فروش عمده کارتن | شرکت کارتن سازی کارتن لاین

شهرک صنعتی سگزی در ۳۵ کیلومتری شهر اصفهان واقع شده و برای رسیدن به آن، راه چندانی نخواهید داشت.  اگر به این شهرک صنعتی رفتید، می توانید سری هم به شهر قدیمی سجزی در همان نزدیکی بزنید که آثار تاریخی تماشایی و طبیعت زیبایی دارد.

شهرک صنعتی سگزی روی نقشه

مرکز کارتن فروشی در تبریز

اگر در تبریز هستید، پیشنهاد می کنیم برای یافتن مرکز فروش کارتن سری به شهرک صنعتی شهید سلیمی بزنید. این شهرک صنعتی واحدهای تولیدی فراوانی دارد و از مراکز مهم صنعتی و تولیدی در استان آذربایجان شرقی محسوب می شود.

این شهرک صنعتی در فاصله تقریبا ۴۰ کیلومتری از شهر تبریز قرار گرفته است. بنابراین با خودروی شخصی یا وسایل حمل و نقل عمومی، می توانید خود را به راحتی به آنجا برسانید و از ده ها تولیدی بزرگ کارتن و مقوا بازدید کنید. می‌توانید از این تولیدکنندگان خرید کارتن را در تعداد بالا هم انجام دهید.

شهرک صنعتی شهید سلیمی روی نقشه

مرکز فروش کارتن در قزوین

در شهر قزوین، سری به خیابان کوروش بزنید. این خیابان بزرگ، مرکز پخش عمدۀ بسیاری از کالاها، از جمله کارتن های بسته بندی است. این خیابان، در بخش قدیمی خود، تنه به تنهٔ بازار بزرگ قزوین هم است. بنابراین می توانید سری هم به این بازار سرپوشیده بزنید و سراغ چند مرکز کارتن فروشی را بگیرید.

خیابان کوروش در قلب بخش تاریخی شهر قزوین قرار گرفته است. پس اگر به دنبال مراکز کارتن فروشی در قزوین هستید، می توانید سری هم به محله های دیدنی و بناهای تاریخی آن، از جمله خیابان سپه یا اولین خیابان ایران، مجموعه باغ صفوی، مسجد جامع قزوین، همان بازار سرپوشیده و ده ها اثر دیگر در آن محدوده بزنید.

خیابان کوروش قزوین روی نقشه

کارتن فروشی در کرمان

بازار بزرگ کرمان از میدان ارگ این شهر شروع شده و به میدان مشتاقیه ختم می شود. این بازار از مهم ترین مراکز تجاری در قلب شهر کرمان است. اگر دنبال مرکز کارتن فروشی در کرمان هستید، پیشنهاد می کنیم حتما سری هم به این بازار بزنید.

این بازار از دیدنی های تاریخی شهر کرمان هم محسوب می شود و آثار تاریخی و تماشایی فراوانی را در دل خود جای داده است. هر بخش از بازار کرمان در زمان یکی از فرمانروایان این شهر ساخته شده و به خاطر ویژگی هایش، در میان بازارهای سرپوشیده ایران منحصر به فرد است.

بازار بزرگ کرمان روی نقشه


جمع بندی

در این مطلب چند مرکز فروش انواع مختلف کارتن در شهرهای مختلف ایران را معرفی کردیم. اما مسلما مراکز بسیار بیشتر و چه بسا مهم تر از این ها هم در کشورمان داشته باشیم.

البته امروزه روند انجام فعالیت ها نسبت به گذشته متفاوت شده است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند به صورتی غیر حضوری چنین فعالیت هایی را انجام دهند. این امر با پیشرفت تکنولوژی و حضور بسیاری از کسب و کار ها در فضای وب، بیشتر هم شده است.

اگر حضور در این مراکز فروش کارتن برای شما مشکل است یا ترجیج می دهید خرید خود را به صورتی غیر حضوری انجام دهید، ما در شرکت کارتن سازی کارتن لاین آماده ایم تا با ارائه مشاوره در این زمینه، شما را در سفارش عمده کارتن همراهی نماییم. کارتن لاین همواره تلاش می کند بهترین کارتن ها را با کیفیتی عالی ، قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن تولید و عرضه نماید.

سفارش خرید کارتن از کــارتن لایــن

ما در کارتن لاین آماده ایم تا به شما تمامی مراحل کار را توضیح دهیم. فرآیند سفارش یا خرید یک کارتن بسته بندی پیجیده است و نکات ریز زیادی دارد.

Ebook

به اشتراک گذاری این مقاله

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button اسکرول به بالا