کارتن بسته بندی قطعات خودروسازان بزرگ | شرکت کارتن سازی کارتن لاین

۵ نمونه از طراحی کارتن لوازم یدکی خودروساز های بزرگ جهان

در این مطلب می خواهیم به معرفی چند نمونه از کارتن لوازم یدکی خودروساز های بزرگ اشاره کنیم. . بسته بندی لوازم یدکی یکی از مهم ترین مواردی است که غول های خودروسازی جهان همواره به آن توجه می کنند. به عبارتی یک بسته بندی معقول و زیبا می تواند نماینده توجه به خدمت رسانی این شرکت ها باشد.

این جعبه ها را براساس حساسیت و میزان باری که می خواهد حمل کند می سازند تا ضمانت خوبی برای نگهداری قطعات و حمل و نقل آن ها باشد. برند های بزرگ جهان برای نشان دادن نبوغ خود در طراحی این کارتن ها همواره با هم رقابت کرده و هر یک سعی می کنند از دیگری بهتر شوند.

باید در نظر داشت که امروزه با توجه به گستردگی بازار و افزایش جمعیت ، ساخت قطعات تقلبی رواج بسیار داشته و با کم ترین اختلاف با نوع اصلی برای فروش آماده می شوند.

سفارش کارتن بسته بندی
در :: کـــارتن لایـــن ::

ما تنها یک کارتن سازی نیستیم
ما یک مشاور در زمینه بسته بندی هستیم. ما از ابتدای فرآیند تصمیم گیری تا تحویل کارتن بسته بندی در کنار شما هستیم.

مشاوره رایگان : ۸۲۱ ۸۲۲ ۲۲ ۰۲۱
شرکت کارتن سازی کارتن لاین

شما ممکن است با خرید این محصولات متحمل ضرر ها و زیان های بزرگی شوید سازندگان این قطعات تقلبی به خوبی می دانند که باید لوازم یدکی قابل فروش خود را در کارتن شرکت مربوطه بگذارند. به همین خاطر به ساخت کارتن های تقلبی رو آورده که البته با کمی مطالعه و دقت می توان به تقلبی بودن آن ها پی برد. با ما باشید.

بررسی کارتن لوازم یدکی تویوتا

شرکت خودروسازی تویوتا شرکتی ژاپنی بوده که یکی از غول های صنعت خودرو در بازار های جهانی است. این شرکت با وجود کم استهلاک بودن خودرو های تولیدی خود همواره به تولید لوازم یدکی در دنیای خودروسازی می پردازد.

کارتن لوازم یدکی خودروساز تویوتا | شرکت کارتن لاین

تویوتا با توجه به کیفیت قطعاتی که به بازار روانه می کند ، طبیعتا قیمت بیشتری را از خریدار برای لوازم یدکی خود طلب می کند. به همین خاطر بازار محصولات تقلبی تویوتا هم در این زمینه سکه بوده و متقلبان می توانند درآمد خوبی از تولید قطعات این خودروساز برجسته داشته باشند.

این جاست که توجه به کارتنی که لوازم یدکی این شرکت در آن قرار می گیرد نقش بسیار پررنگی دارد. چرا که با دقت در کارتن نمونه اصلی و تقلبی می توانید به تفاوت میان آن دو پی برده و قطعه اصلی را با وجود هزینه بیشتر خریداری کرد.

کارتن لوازم یدکی خودروسازی تویوتا برای قطعات کوچک معمولا به رنگ قرمز بوده ، آرم مخصوص شرکت و بارکد خودروسازی تویوتا در چند جای آن به خوبی نمایان است. نسخه های تقلبی موجود در بازار ممکن است کیفیت رنگ کارتن آن ها به خوبی نسخه اصلی آن نباشد. به همین خاطر به راحتی می توان آن ها را از هم تشخیص داد.

کارتن لوازم یدکی فولکس واگن

فولکس واگن بزرگ ترین شرکت خودروسازی در جهان است که در کشور آلمان پایه گذاری و در تولید انواع اتومبیل و لوازم یدکی مربوط به آن فعالیت می کند. این شرکت خودروسازی هم مانند تویوتا در تولید خودرو های کم استهلاک ، مدرن و کاربردی که به انواع تجهیزات امروزی مجهز باشند سر رشته دارد.

کارتن لوازم یدکی شرکت خودروسازی فولکس واگن | شرکت کارتن لاین

شرکت خودروسازی فولکس واگن که مالک برند های آئودی ، پورشه ، بنتلی ، لامبورگینی و … است، به فکر استهلاک خودرو های خود بوده است. به همین خاطر به تولید قطعات و لوازم یدکی آن ها می پردازد.

اما قیمت بالای خودرو ها و همچنین قطعات آن ها بازار را برای سازندگان قطعات تقلبی حسابی سکه کرده است. به همین خاطر در این مورد یکی از نکته هایی که می توانید در هنگام خرید محصول به آن دقت کنید کارتن لوازم یدکی این غول خودروساز قدرتمند است.

روی کارتن محصولات این شرکت آرم مخصوص شرکت فولکس واگن و همچنین بارکد مخصوص و علامت برند های این خودروساز نمایان است. کارتن لوازم یدکی شرکت فوکس واگن را بر اساس وزن قطعه ای که درون آن قرار می گیرد می سازند.

برای مثال قطعات کوچک را در جعبه هایی که از نظر ظاهری بسیار زیباتر و دارای طراحی خاص این شرکت هستند ساخته و بزرگ تر ها را در کارتن که به آن ها آسیبی وارد نشود می گذارند.

کارتن بسته بندی قطعات نیسان

سومین خودروسازی که قصد بررسی بسته بندی قطعات یدکی آن را داریم خودروساز نیسان است. این شرکت اتومبیل سازی که یکی از بزرگ ترین و قدرتمند ترین خودروسازان جهان محسوب می شود در کشور ژاپن قرار دارد و در تولید خودرو های لوکس یکی از پیشگامان این صنعت است.

نیسان برند اینفینیتی را در آمریکای شمالی احداث کرده که به تولید لوازم یدکی و قطعات خودرو های خود نیز می پردازد. کارتن لوازم یدکی نیسان متناسب با وزن و حساسیت قطعه ای که حمل می کند ساخته می شود و به بازار های جهانی وارد می گردد.

کارتن لوازم یدکی نیسان هم مانند تمام شرکت های دیگر در اندازه های مختلف با نشان دادن آرم این شرکت و همینطور توضیحات مربوطه همراه می‌باشد. همچنین دارای بارکد است که می توان از طریق آن به تقلبی بودن یا اصل بودن لوازم یدکی پی برد.

کارتن لوازم یدکی شرکت اتومبیل سازی نیسان | شرکت کارتن لاین

بسته بندی لوازم یدکی رنو

رنو یک شرکت خودروسازی فرانسوی است که در زمینه تولید و طراحی انواع خودرو های لوکس در جهان به رقابت با دیگر برند ها می پردازد. این خودروساز فرانسوی به تولید قطعات کپی محصول در بازار توجه زیادی دارد. به همین دلیل اصول بسته بندی لوازم یدکی را به شکلی جدی رعایت می کند. همچنین تمهیدات خاصی را برای جلوگیری از تولید و عرضه محصولات تقلبی در بازار اندیشیده است.

برای نمونه روی کارتن های تولید شده برای قطعات لوازم یدکی استانداردها و الگو هایی را چاپ کرده که نوع تقلبی آن نتواند این کار را انجام دهد. دو کلمه‌ی گروه رنو و genuine part بر روی بسته بندی با الگو های خاصی که فقط این شرکت قادر به طراحی آن هستند چاپ می شود.

کارتن لوازم یدکی خودرساز رنو | شرکت کارتن لاین

به غیر از این دو مورد روی کارتن لوازم یدکی شرکت رنو یک برچسب اطمینان قرار می گیرد که این شرکت اعلام کرده اگر روی بسته بندی محصول خریداری شده شما این مورد نباشد صد در صد تقلبی است. روی برچسب چاپ شده هم عبارت امنیتی وجود دارد که با حرکت در مقابل نور تغییر رنگ می دهد.

در صورتی که این اتفاق نیفتد لوازم یدکی خریده شده قطعا تقلبی است. همینطور روی این برچسب ها معمولا کدی هم چاپ شده که این کد در تمام دنیا قابل رهگیری بوده و می تواند ضمانت خوبی برای جلوگیری از تولید قطعات تقلبی این شرکت در بازار جهانی خودرو باشد.

شرکت رنو در چند سال گذشته برنامه ای هدفمند در مقابله با تولید تقلبی لوازم یدکی خود در جهان اجرا کرده است که تمام این اقدامات را با طراحی کارتن خود به اجرا درآورده است. در واقع کارتن لوازم یدکی خودروساز رنو وسیله ای شده که با آن در عین مراقبت از محصول ، قطعات تقلبی و غیر تقلبی را از درون بازار جمع آوری کرده و هر سال طی مراسمی آن ها را معدوم می سازند.

کلام پایانی

شرکت های خودروسازی جهان برای عرضه هر چه بهتر لوازم یدکی خود به خریداران ، سعی می کنند در عرضه محصولاتشان خلاقیت بیشتری به خرج بدهند. تولید لوازم یدکی تقلبی در بازار باعث شده که این خودروسازان بزرگ سعی کنند برای عرضه محصولات خود اقدامات خاصی انجام دهند.

کارتن لوازم یدکی خودروسازان در این میان عاملی است که می توان با چسباندن بارکد ها ، هوگرام و نشان های مخصوص اصالت محصولات را تضمین نمود.

شاید بهترین اقدام لازم را شرکت رنو برای محصولات خود اندیشیده است. چراکه با طراحی که روی محصولات آن انجام شده، کمتر کسی می تواند لوازم یدکی تقلبی شرکت رنو را تولید کند.

همچنین کارتن لوازم یدکی خودروساز باید پوشش مناسبی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعه مورد نظر باشد و از وارد شدن صدمات احتمالی به آن جلوگیری کند. طراحی کارتن لوازم یدکی را هم نباید فراموش کرد. چرا که می تواند تبلیغ خوبی برای شرکت های خودروساز بزرگ باشد و محصول را بهتر به چشم خریدار نشان دهند.

سفارش خرید کارتن از کــارتن لایــن

ما در کارتن لاین آماده ایم تا به شما تمامی مراحل کار را توضیح دهیم. فرآیند سفارش یا خرید یک کارتن بسته بندی پیجیده است و نکات ریز زیادی دارد.

Ebook

به اشتراک گذاری این مقاله

اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button اسکرول به بالا