طراحی بسته بندی

 The custom services of Cartonline

پرولاین

نام واحد ویژه ایده پردازی و طراحی بسته بندی های خاص در مجموعه کارتن لاین پرولاین است. 

ما در پرولاین تلاش می کنیم تا ایده خلاقانه بسته بندی ارائه دهیم. امری که ما را بر آن می‌دارد تا نیاز شما را درک کنیم. 

این واحد با ترکیبی از خلاقیت و بکارگیری علم و نگاهی ویژه به تجربه کاربری مناسب برای کاربران مورد نظر، سعی در ارائه محصولی متفاوت دارد. 

ایده پردازی بسته بندی | کارتن لاین

ایده پردازی بسته بندی

وقتی درخواست مشتری یک « بسته بندی خاص » است، چهارچوب ها و کلیشه را کنار می‌گذاریم، به ذهن بال پرواز می‌دهیم تا بتواند فراسوی معمولی بودن پرواز کند تا رویای مخاطب در کالبد یک بسته ظاهر شود

طراحی خلاقانه بسته بندی

با در نظر داشتن نکات فنی، تجارب گذشته و مهارت خلق قالب جدید، رویا را بهینه می‌کنیم تا حاصل، طرحی گردد گیرا و کارآمد

طراحی خلاقانه بسته بندی در کارتن لاین
تولید انواع بسته بندی

تولید بسته بندی

نوبت آن است که جعبه خاصمان پا به عرصه وجود بگذارد، بدون تردید چاپ و تولید یک ایده ناب و خاص، دانش و مهارت ویژه خود را طلب می‌کند تا آنچه که رویا پنداشته می‌شد به تحقق بپیوندد.

بهترین شرکت بسته بندی کدام است؟

معیار انتخاب بهترین شرکت چاپ و بسته بندی چیست؟ در انتخاب بهترین شرکت باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ 

اینها سوالاتی هستند که در هنگام انتخاب شرکت مناسب به آن بر می خوریم. بسیار مهم است که بدانیم در صنعت چاپ و بسته بندی نکاتی اساسی وجود دارند. هنگام انتخاب به نکات زیر توجه کنید:

  • شفافیت در تمامی اجزای کار وجود داشته باشد. 
  • دارای نمونه کارهایی که به اجرا رسیده، باشند. 
  • مشتریان خود را دوست داشته باشند. 
  • مشتریان از آنها راضی باشند. 
  • چیزی فراتر از جعبه به شما هدیه کنند. 
  • بسته به نیاز شما طراحی کنند. 
  • در درک نیاز شما وسواس داشته باشند. 

بسته بندی مواد غذایی

در جعبه مواد غذایی مهم است که شرکت بسته بندی به نحوه نگهداری مواد غذایی مورد نظر توجه کند. توجه به بهداشتی بودن بسته بندی و یا در امان نگه داشتن مواد غذایی از آسیب یا آلوده شدن بسیار اهمیت پیدا می کند. 

بسته بندی بهداشتی

بسیاری از صنایع بهداشتی و آرایشی ملزم به استفاده از موادی خاص در جعبه محصولات هستند که قانون برای آن ها تعیین کرده است. بنابراین مهم است که شرکت بسته بندی در فرآیند تولید به این موارد آشنا بوده و بتواند نقش مفیدی در آگاه سازی مشتری ایفا کند. 

جعبه صنعتی

بسیاری از صنایع برای بسته بندی تولیدات خود نیازمند توجه به مقاومت و زیبایی هستند. به طور معمول در این نوع صنایع از انواع کارتن لمینتی استفاده می شود. 

بسته بندی قطعات یدکی

یکی از اصلی ترین تخصص های کارتن لاین تولید کارتن برای جعبه قطعات یدکی است. نوع این جعبه ها با طراحی های اختصاصی و استفاده از کارتن لمینتی تولید می شوند.  

چاپ بسته بندی

بسیار اهمیت دارد که چاپ بسته بندی با کیفیت باشد. حتما دیده اید که چاپ روی بسته بندی به قدری کثیف انجام شده که اثر منفی روی محصول نهایی دارد. ما در کارتن لاین از بهترین کیفیت چاپ بسته بندی استفاده می کنیم. 

سفارش بسته بندی به کارتن لاین

برای سفارش جعبه و بسته بندی با شماره ۲۲۸۲۲۸۲۱-۰۲۱ تماس بگیرید. ما در کارتن لاین آماده ایم تا بهترین را برای شما بوجود آوریم. 

Call Now Button اسکرول به بالا